EN

ATRAKCJE

PLANUJESZ DŁUŻSZY POBYT W KRAKOWIE? OTO ATRAKCJE WARTE ZOBACZENIA

ODKRYJ MAŁOPOLSKĘ Z COZY PLACE

Perfekcyjne miejsce dla każdego turysty. Decydując się na jeden z naszych apartamentów ułatwiacie sobie poznanie Krakowa. Do najważniejszych punktów tego miasta jest zaledwie kilka kroków. Należy jednak pamiętać, że niegdysiejsza stolica państwa to dzisiaj stolica województwa małopolskiego. Kraina to może poszczycić się nie tylko bajecznymi pod względem widoków miejscami lecz także punktami niezwykle istotnymi historycznie. Zachęcamy i chętnie pomożemy w zorganizowaniu wypraw w następujące miejsca:

 

  • KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

Ten wpisany na listę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO zabytek jest istotny nie tylko ze względu na walory historyczne także wartości zdrowotne.

 

  • MUZEUM AUSCHWITZ BIRKENAU W OŚWIĘCIMIU

Największy obóz koncentracyjny nazistowskich Niemiec, powstały w czasie II wojny światowej. Miejsce, które ze względu na swój charakter pozwala zrozumieć i bliżej poczuć grozę jaką przeżyli ludzie trafiający tam w czasie Holocaustu.

 

  • ZAKOPANE

Stolica polskich Tatr cieszy się popularnością ze względu na walory przyrodnicze oraz możliwości aktywnego spędzenia czasu. Podczas wyprawy można zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie rodowitych Górali.

 

  • SPŁYW PRZEŁOMEM DUNAJCA

Wąwóz Dunajca także cieszy się zaszczytnym miejscem na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spływu podziwiać można walory Pienińskiego Parku Narodowego.

 

  • KLASZTOR NA JASNEJ GÓRZE W CZĘSTOCHOWIE

Miejsce kultu i najważniejszy ośrodek pielgrzymowania w Polsce. Tutaj co roku na piechotę docierają pielgrzymi z całej Polski aby móc oddać cześć Maryi. Na Jasnej Górze przechowywane są bowiem relikwie Czarnej Madonny.

 

  • WADOWICE

Miejsce urodzenia św. Jana Pawła II. W Wadowicach można odwiedzić jego dom, a podążając uliczkami tego urokliwego miasteczka, koniecznie trzeba skosztować ulubionego deseru Karola Wojtyły  – papieskiej kremówki.

 

  • ENERGYLANDIA

Największy park rozrywki w Polsce! W zależności od wieku i poziomu odwagi jaką wykazują się odwiedzający, podzielony został na 3 różne strefy: strefa dziecięca, familijna i ekstremalna. W Energylandii każdy znajdzie więc coś dla siebie.

 

Stworzona przez: iQHotel.pl

  OFERTY SPECJALNE

  APARTAMENTY

  O NAS

  STRONA GŁÓWNA

  GALERIA

ATRAKCJE

  REGULAMIN

  KONTAKT