EN

O NAS

  STRONA GŁÓWNA →

Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie Gościom komfortowego wypoczynku w centrum najpiękniejszego miasta w Polsce. Oferujemy wiele apartamentów, zlokalizowanych w samym centrum Starego Miasta. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania oferty do swoich potrzeb lub preferencji. Decydując się na jeden z naszych apartamentów, rozkochani w klimatycznym mieście już po kilku dniach poczują się Państwo jak prawdziwi Krakowianie! Wszystko dzięki temu, że gwarantujemy urlop w miejscu intymnym, spokojnym, które pozwoli się czuć jak u siebie w domu. Zapraszamy!

   zobacz więcej →

URLOP IDEALNY TYLKO W COZY PLACE

OFERTA DOSTOSOWANA DO OCZEKIWAŃ

W Cozy Place spełniamy Państwa życzenia

Nasze apartamenty cieszą się zainteresowaniem ze względu na w pełni intymny wypoczynek. Ze względu na charakter wynajmowanego obiektu, mogą czuć się Państwo tu jak u siebie. Pamiętamy jednak, że w trakcie urlopu każdy oczekuje odrobiny luksusu. Z tego względu, na Państwa życzenie jesteśmy w stanie za dodatkową opłatą przygotować ofertę wyjątkową:

 • Krakowska Lodówka (na życzenie uzupełnimy lodówkę ulubionymi produktami),

 • Wypożyczalnia rowerów (dzięki współpracy z firmą zewnętrzną ułatwimy zarezerwowanie dowolnego rodzaju roweru, wraz z fotelikami i przyczepkami),

 • Mobilne SPA (współpracujemy z renomowaną firmą kosmetyczną, dzięki czemu możemy umówić zabiegi masażu oraz usługi pielęgnacyjne),

 • Śniadania (w zależności od wybranego apartamentu zapraszamy na skorzystanie z oferty śniadaniowej polecanych, pobliskich restauracji),

 • Transfer z lotniska (transfer możliwy jest zarówno z/na lotnisko Kraków Balice, jak również z/na lotnisko Katowice-Pyrzowice),

 • Wycieczki (dzięki współpracy z zewnętrzną firmą turystyczną pomożemy w organizacji ciekawych wycieczek krajoznawczych po Krakowie oraz w Małopolsce).

ODKRYJ MAŁOPOLSKĘ Z COZY PLACE

Perfekcyjne miejsce dla każdego turysty. Decydując się na jeden z naszych apartamentów ułatwiają sobie Państwo poznanie Krakowa. Do najważniejszych punktów tego miasta jest zaledwie kilka kroków. Należy jednak pamiętać, że niegdysiejsza stolica państwa to dzisiaj stolica województwa małopolskiego. Kraina to może poszczycić się nie tylko bajecznymi pod względem widoków miejscami lecz także punktami niezwykle istotnymi historycznie. Zachęcamy i chętnie pomożemy w zorganizowaniu wypraw w następujące miejsca:

 • Kopalnia Soli w Wieliczce

Ten wpisany na listę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO zabytek jest istotny nie tylko ze względu na walory historyczne także wartości zdrowotne.

 • Muzeum Auschwitz Birkenau w Oświęcimiu

Największy obóz koncentracyjny nazistowskich Niemiec, powstały w czasie II wojny światowej. Miejsce, które ze względu na swój charakter pozwala zrozumieć i bliżej poczuć grozę jaką przeżyli ludzie trafiający tam w czasie Holocaustu.

 • Zakopane

Stolica polskich Tatr cieszy się popularnością ze względu na walory przyrodnicze oraz możliwości aktywnego spędzenia czasu. Podczas wyprawy można zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie rodowitych Górali.

 • Spływ Przełomem Dunajca

Wąwóz Dunajca także cieszy się zaszczytnym miejscem na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spływu podziwiać można walory Pienińskiego Parku Narodowego.

 • Klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie

Miejsce kultu i najważniejszy ośrodek pielgrzymowania w Polsce. Tutaj co roku na piechotę docierają pielgrzymi z całej Polski aby móc oddać cześć Maryi. Na Jasnej Górze przechowywane są bowiem relikwie Czarnej Madonny.

 • Wadowice

Miejsce urodzenia św. Jana Pawła II. W Wadowicach można odwiedzić jego dom, a podążając uliczkami tego urokliwego miasteczka, koniecznie trzeba skosztować ulubionego deseru Karola Wojtyły  – papieskiej kremówki.

 • Energylandia

Największy park rozrywki w Polsce! W zależności od wieku i poziomu odwagi jaką wykazują się odwiedzający, podzielony został na 3 różne strefy: strefa dziecięca, familijna i ekstremalna. W Energylandii każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Apartamenty w COZY PLACE

Przycisk

Beautiful Cracow Apartments → APARTAMENT 1

Przycisk

Cracow Best Location Apartments → APARTAMENT 1

Przycisk

Beautiful Cracow Apartments → APARTAMENT 4

   pokaż więcej   →

Stworzona przez: iQHotel.pl

  OFERTY SPECJALE

  APARTAMENTY

  O NAS

  STRONA GŁÓWNA

  GALERIA

  REGULAMIN

  KONTAKT